İletişim Merkezi

Çağrı merkezimizi arayarak detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

444 0 987

Online Randevu

Panoramik röntgen görüntünüzü göndererek doktorlarımızdan ön bilgi alabilirsiniz.

Randevu Al

Çalışma Saatlerimiz

 • P.tesi - Cuma09:00 - 22.00
 • Cumartesi10:00 - 15:00
 • PazarKapalı
banner mobile banner

Neden Kent Diş?

 • Güçlü Akademik Hekim Kadrosu
 • Deneyimli Sağlık Çalışanı Kadrosu
 • Modern Teknolojik Altyapısı
 • Bilimin Öncülüğünde Tedavi
 • Hasta Odaklı Yaklaşım
 • Multidisipliner Çalışma Anlayışı
Daha Fazlası
Hakkımızda

Merkezimizde; Ağız Diş ve Çene Cerrahisi, Ağız Diş ve Çene Radyolojisi, Çocuk Diş Hekimliği, Endodonti, Ortodonti, Periodontoloji, Protetik Diş Tedavisi ve Restoratif Diş Hekimliği alanlarında 3500 m2’lik alanda 80 kişilik kadromuz, 48 diş üniti ve 2 ameliyathanemiz ile hizmet verilmektedir. Her hastanın ilk muayenesi Oral Diagnoz ve Radyoloji kliniğinde, çeşitli radyolojik görüntüleme teknikleri kullanarak titizlikle yapılmaktadır. Muayene bulguları doğrultusunda belirlenen tedavi planı ile hastamız ilgili kliniklere tedavi amacıyla yönlendirilmektedir.

 • Toplumun ağız ve diş sağlığını ilgilendiren konularda ileri tanı ve tedavi yöntemlerini sunmak amacıyla bilimsel araştırma ve geliştirme çalışmaları yaparız.
 • Çağdaş hastane işletme yönetimi ilkeleri doğrultusunda; ihtiyaç ve beklentilere uygun, ulaşılabilir, modern ve kaliteli sağlık hizmeti sunulmasını sağlarız.
 • Diş hekimliği lisans, uzmanlık ve doktora eğitimi uygulama programlarının yürütülmesinde ve ağız-diş sağlığı teknikerlerinin yetiştirilmesinde destek sağlarız.

Medikal Ekibimiz

Diş hekimliğinin 8 anabilim dalında faaliyet gösteren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimizdeki tüm hastalarımıza tedavi hizmetleri her biri kendi alanında öncü, Diş Hekimliği Fakültemizin değerli profesör ve doçent öğretim üyeleri tarafından bizzat verilmektedir.

Sizi Arayalım...

Hasta danışmanlarımız, arama taleplerinize en kısa süre içerisinde dönüş yapmaya özen göstermektedir. Durumunuzun aciliyet içerdiğini düşünüyorsanız, 444 0 987 çağrı merkezi hattımızdan bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Blog

Burada Paylaşılan İçerikler Bilgi Sağlamak Adına Eklenmiştir. Hekimin Muayene Etmesi, Tanı Ve Teşhis Koyması Yerine Geçmez. Bu Bilgiler Hastalıkların Tanımlanması Ve Tedavisinde Kullanılmamalıdır.

Genel Anestezi ve Sedasyon Anestezi Altında Diş Tedavileri

Genel Anestezi ve Sedasyon Anestezi Altında Diş Tedavileri

Düzenli aralıklarla yapılan diş hekimi ziyaretleri, genel sağlığımızı korumada önemli bir yere sahiptir. Artık kaçamayacak kadar ilerlemiş ağız ve diş problemlerinin çözümünde; modern anestezi yöntemlerinden yararlanabilmekteyiz. Günümüzde hastanın genel sağlık durumu değerlendirilerek, yapılacak işleme uygun anestezi yöntemi planlanmaktadır. Bu yöntemler; sedasyon anestezi ve genel anestezi uygulamasıdır.

Devamını oku
Çene Kistleri Nedir?

Çene Kistleri Nedir?

Çenede oluşan kistler patolojik bir durumdur. Radyografik görüntüleme yöntemleri ile ortaya çıkabildiği gibi şişlik ve ağrı belirtileri göstermesi sebebi ile rutin diş kontrolünde klinik ortamında, diş hekimi tarafından görülebilir. Kistler cerrahi olarak tedavi edilir.

Devamını oku
Oral İmplant Tedavisi Hakkında Merak Edilenler

Oral İmplant Tedavisi Hakkında Merak Edilenler

Oral implantlar çene kemiğine yerleştirilen ve protezlere destek için yapılan yapay diş kökleridir. Ağız ortamında kemik düzeyi uygun olduğu takdirde eksik dişlerin veya çekilen dişlerin yerine yapılan implantlar ile hastalarımız sabit veya hareketli protezlerle rahatlığa kavuşmaktadır. İmplant tedavisi; diş ekmeçakma diş veya vidalı diş gibi çeşitli söylemlerle anılır.

Devamını oku
banner

Hasta Odaklı Yaklaşım İle Sizi Gülümsetmek İstiyoruz

Tedavi sağlamakla kalmayıp, amacımız saygılı ve şefkatli bir şekilde kaliteli bakım sunmaktır. Sağlıklı her gününüzde ve gülümsemenizde ilk ve en iyi seçenek olmaya çalışıyoruz.
 • Kişiye özel tanı ve tedavi hizmeti
 • Multidisipliner yaklaşım
 • Hasta memnuniyeti odaklı etik kültür

Online Randevu Talebi Oluştur

Bu formu eksiksiz doldurmanız halinde hasta danışmanlarımız 24 saat içerisinde sizlere telefon veya e-posta yoluyla geri dönüş yapacak ve ayrıntıları sizinle değerlendirecektir.

Whatsapp'tan Yazın
Online Randevu Alın
Sorularınız mı var?
Bize yazın, hemen cevaplayalım.